KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Aperi Event olarak kurumsal tüm çalışmalarda kurumların imajı analiz ederek, organizasyon detaylarını kurumun mevcut imajını destekleyecek nitelikte oluşturuyoruz. Kurumun bu organizasyonu yapmaktaki amacını kavrayarak içeriğe ve detaylara yön veren vermenizi kolaylaştırıyoruz.

Yerel, ulusal veya uluslararası nitelikteki kongre, seminer, forum, sempozyum ve konferans organizasyonlarınızı düzenliyor; danışmanlık, planlama, bütçeleme, uygulama ve geri bildirim süreçlerinizi yönetiyoruz.

Organizasyonunu  gerçekleştirdiğimiz bayi ve  Distribütör Toplantıları ile marka ve ürünlerinizin pazardaki yüzleri ile iletişiminizin güçlenmesini, yeniliklerin bildirilmesini, olası sorunlara çözümler bulunmasını ve önceki dönemlerin değerlendirilmesini sağlıyoruz.

Açılış organizasyonları ile yeniliklerin en etkin şekilde hayata geçmesini sağlıyoruz.

Yeni bir üretim veya satış kanalını, bir bayiyi veya bir mağazayı amacına uygun ve ses getirecek bir   etkinlik ile hizmete açıyoruz.

Düşlediğiniz kurumsal gala gecelerini davetiyesinden, teknik ekipmanlarına kadar en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve uyguluyoruz.

Ürün ve hizmet lansmanları ile yeni bir ürün veya hizmetinizin pazara sağlam bir giriş yapması ve kendine yer bulması için teknolojinin tüm avantajlarını tecrübelerimiz ile harmanlıyor ve etkileyici bir lansman gerçekleştiriyoruz.

Kültür, sanat ve spor etkinlikleri düzenleyerek sosyal sorumluluk veya farklı bir amaç ile hayal ettiğiniz projeyi gerçekleştiriyoruz.

Organize ettiğimiz teşvik gezileri sayesinde hedeflerine ulaşan çalışanlarınızı veya çözüm ortaklarınızı ödüllendirmenizi sağlıyor, kurumunuzun saygınlığını arttırıyoruz.

Düzenlediğimiz aile günlerinde eğlenceli oyunlar, ikramlar, çekilişler ya da sanatçılar sayesinde renkli bir ortam yaratarak, çalışanların birbirlerinin ailelerini tanıyabileceği, ekip ruhunu güçlendirecek nitelikte organizasyon sağlıyoruz.

WhatsApp chat